Pražské Cyklozvonění: Pojeďte s námi kole!!!

Pražské Cyklozvonění

V neděli 25. září se koná již tradiční Pražské cyklozvonění, do kterého se Praha 8 zapojí pod záštitou p. zástupce starosty Petra Vilguse. Městská část Praha 8, stejně jako ostatní zúčastněné městské části, vypraví svůj vlastní peloton.

Pražské Cyklozvonění

Účastníci si na Praze 8 mohou vybrat ze dvou startovacích míst. Zájemci o delší trasu vyrážejí v 8:30 h z metra Ládví. Zájemci o kratší trasu se pak k tomuto pelotonu mohou připojit v 9:30 h na Rohanském ostrově. Odtud se pojede dále až do branických ledáren A-parku, kde bude připraven další zábavný program, a to včetně tradičního zvonění na zvonky. Jednou z možností je účast na 16 km dlouhé „spanilé jízdě historických bicyklů“, kterou organizuje Veteran Bicycle Club. Trasa jízdy povede podél Vltavy a Berounky. Anebo je možné zůstat v branických ledárnách, které nabídnou řadu atrakcí, např. občerstvení, živou hudbu a další.

Nechce-li někdo, ať už z jakýchkoli důvodů, absolvovat cyklojízdu, může se dostavit rovnou do areálu branických ledáren. Různé aktivity zde budou probíhat od 10 do 17 h.

Více informací lze nalézt na webu www.cyklozvoneni.cz.